гороскоп совместимости тельца и козерога тут новые гороскопы для скорпионов на 2016 год гороскоп на завтра лев мужчина здесь гороскоп онлайн от павла глобы гороскоп для близнеца на 2016г гороскоп совместимость со скорпионом
login

TytenkoArtYakovenko

Оксана Титенко одна з художників молодої хвилі

Оксана Титенко одна з художників молодої хвилі, що не лише не нехтують здобутками минулого, а й в своїй роботі використовують їх прийоми при цьому не втрачаючи свого власного творчого обличчя.

Живописна робота  Оксани Титенко «Мій дід»  свідчить про досвідченість художниці , про спроможність  впоратися з чи немалим розміром полотна (120 на 80 см) та про зрілість її поглядів.

 

«Ранок в полі»  - унікальна робота, в якій художниця майстерно зуміла передати відчуття ранкової роси, що бринить на польових травах та гру неповторного світла.  Передача світла та кольору є одна з найсильніших сторін в творчості художниці.  Взявши, як кольорову  домінанту в роботі, ніжно бузовий сріблястий колір ,  художниця зуміла  передати не просто ранкове світло, а містичне відчуття  народження нового дня.

 

В  майстерному зображенні старого, що веде білого коня та маленького жеребця що йде за ними  не важко побачити символічність. Кінь з прадавніх  давен вважався символом природної нездоланної сили та мощі. Дивлячись на старого, що веде коня, нам приходить на думку стародавні мудреці та волхви, а якщо відпустити свою фантазію ще далі то ми побачимо  самого Сварога, який чомусь в сучасному одязі виглядає на диво органічно, і веде він не просто коня-красеня, а веде він новий день. Сильні руки, наче вирізьблене з дерева обличчя старого,сповнений краси та сили силует коня, маленький жеребчик, що обіцяє стати красенем  , все написано дуже ніжно аж трохи казково, наче художниця  боялася  порушити момент. При цьому  в передачі польових  трав Оксана спромоглася досягти  довершеності працюючи сміливо, пастозно,   так що хочеться доторкнутися до цих трав, так , що ніби чуєш, як вони шумлять.

 

Окремо хочеться зауважити, цій  роботі художниця показала себе не лише, як майстерний кольори т, а й як неперевершений рисувальник. Вірно зобразити коня, згідно з йог складною пласт анатомією, дуже важко. Але Оксана Титенко впоралася з цією задачею напрочуд добре.  

Тематика роботи  примушує глядача замислитися над цілим сонмом поконвічних істин. Над мінливістю життя, над красою природи, над чесно заробленою старістю, над  круговертям життєвого циклу. Над тим, що ми нібито давно знали, над тим сакральним знанням, яке ми в міській буденності, ризикуємо втратити, а з цим знанням ми втрачаємо і саму первинну людську сутність.

 

Автор: мистецтвознавець Мірошникова Анастасія

Семья художников приветствует Вас в галерее современного искусства TytenkoartIakovenko, где представлены авторские живописные работы.

«Живопись – это магическое сочетание цвета, улавливающее правду жизни, правду не только внешнюю, а главным образом внутреннюю»

Огюст Роден.